تالار عروسی

20 ایده جذاب برای اتمام عروسی و اتمام فراموش نشدنی

تشریفات عروسی هنگام خروج

عروسی تمام شده , کیک بریده شده و اکنون زمان آن فرا رسیده تا خروجی بزرگ انجام دهید . راه ساده و آسان این است که خروجی ساده همراه با مهمان ها داشته باشید و یا اینکه یک خروج فراموش نشدنی را انجام دهید . در اینجا ایده های جذاب را برای خروج بیادماندنی آورده ایم . پس با ما در ادامه مقاله همراه شوید .

نکات مهم در انتخاب تالار و برگزاری مراسم عروسی

انتخاب تالار عروسی

انتخاب تالار مناسب برای عروسی
انتخاب تالار برای برگزاری مراسم عروسی یکی از مهمترین  نکات جهت ایجاد شبی استثنایی و خاطره انگیز برای عروس و داماد است . انتخاب مناسب می تواند عروسی رویایی برای شما ایجاد کند و تا مدتها در یاد اطرافیان و آشنایان باقی بماند .
برای انتخاب تالار اولین سوالی که پیش خواهد آمد ابعاد مهمانی و تعداد میهمان ها خواهد بود . بر اساس ابعاد و نو ع میهمانی ما دو نوع انتخاب خواهیم داشت :
•    سالن ها و تالار های عروسی
•    باغ تالار ها
هر کدام از این دو گزینه هم دارای ویژگی های مثبت و منفی هستند.
پس بهتر است قبل از گرفتن تصمیم نهایی به کم و کیف آن خوب بیاندیشیم. محلی که قرار است بهترین شب زندگی تان در آن رقم بخورد اهمیت ویژه ای دارد پس لازم است ضمن بررسی های تمام جوانب، تمام سوالاتی که ذهن تان را درگیر کرده و برایتان اهمیت دارد را از مسئول تالار عروسی بپرسید.

با ما در ادامه مطلب همراه باشید

استفاده از رنگ ها در عروسی ( تم عروسی ) - بخش اول

تم عروسی

طرح های رنگ عروسی: پیدا کردن  موارد الهام  بخش در انتخاب رنگ عروسی خود

یکی از دلایل برنامه ریزی عروسی انتخاب یک تم رنگی است که منعکس کننده سبک شخصی شماست. این راهنما می تواند به شما در طراحی و نمایش احساس عروسی خود، با شروع اولین جرقه خلاقیت و از طریق رسیدن به انتهای پذیرش، کمک کند.