سایر مقالات

هدیه عروسی

گیفت عروسی

شاید دیده باشید عده ای بعد از عروسی به شما هدیه داده باشند , اکنون نوبت شماست تا هدیه ای به میهمان های خود بدهید تا بعد از عروسی به یادشان باشید . ممکن است عده ای هدیه های گران قیمت بدهند اما داشتن ایده جذاب می تواند باعث خوشحالی میهمان های شما شود . در این مقاله تعدادی از هدیه های عروسی را توضیح داده ایم .

با ما در ادامه همراه باشید

تشریفات عروسی ( نحوه چیدمان عروس و شمع آرایی )

تشریفات عروسی

تشریفات عروسی یکی از مهمترین مسائل در برگزاری یه عروسی عالی محسوب می شود . همه چیز در مورد جشن عروسی باید حساب شده و با برنامه ریزی اجرا گردد . در این مقاله ما به توضیح چیدمان میز و شمع آرایی می پردازیم . با ما در این مقاله همراه باشید .

ایده های جذاب برای جشن عروسی

ایده های جذاب برای عروسی

ایده های جذاب برای جشن عروسی
شب عروسی یکی از مهمترین شب های زندگی افراد است , پس تمام افراد تمام تلاش خود را کرده تا بهترین شب زندگی خود را به نحو عالی بسازند . پس با ایده های زیر جهت برگزاری یک مراسم با شکوه با ما همراه شوید .
بادکنک هایی خیره کننده  درست کنید. می توانید به پایین بادکنک ها اکلیل طلایی بچسبانید و آن ها را از پشت صندلی ها آویزان کنید یا آن ها را با هلیوم پر کنید و بگذارید در تالار عروسی تان معلق بمانند.

با ما در ادامه مقاله همراه باشید

آداب مشترک غذا خوردن در فرهنگ ها

آداب غذا خوردن

آداب  مشترک غذا خوردن در فرهنگ ها
این تنوع آداب در فرهنگ های مختلف در عادات غذایی نیز مشاهده می شود و در واقع لذت غذا خوردن به چگونه خوردن آن است، به طوری که انجام دادن یک سری آداب، غذا خوردن را برای خودمان هم لذت بخش تر می کند. دانستن این که آداب غذا خوردن در هر جایی و در هر فرهنگی با فرهنگ دیگر متفاوت است هم کمی کارمان را راحت تر می کند.